SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA te QAFA ne FUND te Rr. UQK
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
3210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i Ri eshte e mobiluar ne tersi dhe deri me tani eshte banuar nga nderkombtare, banesa ka kete renditje:
- Dhomen e dites,
- Kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- Banjon, dhe
- Terasen.
Banesa po ashtut e ka edhe garazhen per parking te vetures.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »