SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 72m2 në katin e 3-të, në Bregun e Diellit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:06
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
32127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72m2, në katin e 3-të, ndërtim i Famis-Co, në lagjen Bregu i Diellit, përballë banesave të Standardit. Banesa është ndërtim i ri, e gatshme dhe ka këtë përbërje:
- qëndrimi ditor
- kuzhina me trapezari
- dhoma të fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Objekti ka ujë 24 orë, parking të mjaftushëm, ashensor modern.
Qmimi është 750 euro, m2 qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »