SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJE BANES me QERA ne DRAGODAN te KOMUNA e RE
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
3213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera ne Dragodan (Arberi) te komuna e Re, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe eshte ndertim i Ri, banesa ka kete renditje:
- Dhomen e dites
- Kuzhinen me trapizari
- 2 Dhoma te gjumit
- 2 banjo
- Terasen (ballkanin).
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe si pas nevojes se qiramarresit ne dhoma te gjumit mund edhe te i ndryshohen mobiljet.
Banesa po ashtut e ka edhe garazhen per parking te vetures.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »