SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje në lagjen Qëndresa
Çmimi :
€215,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
32159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa Veternik .Shtepia ka 3 ari oborr dhe shtepi prej 350m2 ka 5 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine,
3 ballkona, 3 banjo, podrum 100 m2 .
Uje ka 24 ore , nxemja eshte gjeotermale e cila hargjon pak ne energji çmimi 215.000euro i negociushem.
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »