SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 75M2 PRAPA TEATRIT KOMBETAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
32166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET BANESA ME QIRA 75M2 KATI 4 ME LIFT, 200M PRAPA TEATRIT KOMBETAR, BANESA ESHTE NDERTIM I RI DHE ME MOBILE TE REJA RENDITJA:
DHOM DITE ME KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
BANJO
KORIDOR DHE
BALLKON
QIRAJA 350EURO I NEGOCIUSHEM
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Për Palujtshmëri ELF
Prishtinë
044383844
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »