SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QIRA NE QENDER ME TE GJITHA TE REJA E POSARENOVUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '14
ID e produktit :
32167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne qender kompleksi Qafa,banesa eshte e renovuar ne stil europian e posarenovuar me te gjitha te reja,banesa posedon klimatizim,ngrohje qendrore,kuzhina eshte komplet me te gjitha paisjet ku perfshihet edhe enlarsja mikrovala ka banjo me masazher dhe me te gjitha paisjet e tjera te reja,mobilet e reja,banesa leshohet per afatgjat perparsi kane qiftet dhe te huajit nderkombetaret ose ndonje familjar per student nuk leshohet,banesa ngjitur ka nje podrum lloj dhome ,per me shum info kontaktoni ne numrat 044595918 dhe 049716944
Informata rreth publikuesit
Loni
Prishtinë
044595918
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »