SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qera ne qender te Prishtines
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
2 Prill '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore,Ballkon
ID e produktit :
32169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet mbrapa restorant Metro perball lokalit Kontra. Ka nje dhome fjetje, dhome te dites, kuzhine, korridor, banjo dhe ballkon. Banesa eshte plotesisht e mobiluar, renovuar dhe ngrohje qendrore
Informata rreth publikuesit
Viktor
Prishtinë
049700550
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »