SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA ne ULPIAN mbrapa AAK-ES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
3217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte mbrapa AAK-es ne anen e djathet eshte ne katin e 3 dhe ka vend te mjaftushem per parking te vetures, banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites me kuzhine,
- dhomen e gjumit, dhoma e gjumit nuk eshte ne foto per shkak te gjesendev qe i kishte qiragjija i tanishem i cili eshte deri ne fund te ketije muaje.
- banjon.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi.
Banesa nuk leshohet per studenta/e
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »