SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 BANESA me QERA te HOTEL AFA te MUHAGJERT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3218
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje 2 banesa me qera afer Hotelit AFA, 5 minuta ne kemb nga Ministrija e Arsimit ose Fakultet Ekonomik dhe Juridik, banesat jan njera ne katin e 2 dhe tjetra ne katin e 5 dhe kane kete renditje:
- dhomen e dites,
- kuzhinen,
- 2 dhoma te gjumit,
- banjon dhe
- terasen.
Banesat jan te mobiluar ne tersi dhe i plotsojen te gjitha kushtet per banim.
Banesat nuk leshohen per Studenta/e
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »