SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QIRA 2 BANESA TE GJYKATA KOMUNALE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj em qira dy banesa te gjykata komunale, me konkretisht prane shkolles fillore "Elena Gjika". Ndertesa eshte shtepi -sistem banesor, III katshe dhe ne cdo kat e ka vetem nganje banese. Banesat kane kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-banjon
-korridorin
-tarasen

Cmimi i banesave vetem me banjo dhe kuzhine te kompletuar eshte 250 euro, ndersa nese qiraxhite kerkojne qe te mobilohen ne teresi, cmimi i tyre vjen ne 350 euro.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »