SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QIRA ne DRAGODAN- te AMBASADA AUSTRIAKE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
3220
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen ndertim i Ri ne lagjen Dragodan e cila gjindet perballe Hotel Adrias afer Komunes se Re. Banesa gjindet ne katin e 1 eshte e mobiluar ne menyre luksoze dhe ka hyrje edhe nga rruga krysore edhe na mbrapa dhe ka parking te vetin mbrenda, banes ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-dy dhoma gjumi
-banjon
-shpajzin
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »