SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
- AGENCY HOME-VIP - RISIII --shitet shtepia komplet e Mobiluar-VERSACI- me nje EXTRA qmim 75mi ero ne PEJ
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
2009
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
32207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- AGENCY HOME-VIP - RISIII --shitet shtepia komplet e Mobiluar-VERSACI- me nje EXTRA qmim 75mi ero ne PEJ ne laxhen jaranin vetm 3 min nga qendra vetm 3 min nga gjykta policia vetm 2 min nga praku i qytetit anda deshironi nje shtepi te re me mobile te reja Shtepija ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo me nje plan fantastik SHTEPIN mun dhe ta ndrrojm me banesa te reja nuk ka rendesi kati po vetem te ket lift andaj po qe doni te kemi nje shtpi ne jarin dhe doni ta nderroni na kontaktoni sa me par URGJENT NA KONTAKTONI VIBER APO TANGO 0038649699964
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ JARIN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »