SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP KA NE SHITE SHTEPIN E VJETER ME 6 ARI TROLL NE LAGJEN E GJEMAJL KADES PEJ
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '14
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
32208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME VIP
KA NE SHITE SHTEPIN E VJETER ME 6 ARI TROLL NE LAGJEN E GJEMAJL KADES NE NJE POZICJON SHUM MIR QE KA MI 4 RRUG DHE ESHT GJDO RRUG E SHTRUR ME KUBEZA DHE PLLACI KA UJ KANALIZIM RRYM TL dhe GJDO GJE ESHT E KOMPLETUR PER PERKTHIM TE MENJEHERSHEM DUKUMTACIONI I REGULLT QMIMI SHUM I ARSYSHEM E SHUM I VOLITSHEM VETEM 55 mi ERO
JU LUTEM TE NA KOMUNIKONI SA ME PAR NE NR TON 0038649699964 tango apo viber.. apo direkt ju mirpresim sa me par ..
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Home V.I.P
Pejë
049 699 964
PEJ XHEMAJL KADA [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »