SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE me QIRA ne DRAGODANE te KOMUNA e Re
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen te mobiluar ne teresi, e cila gjindet mbi stacion te trenit. Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka kete renditje:

-Sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma te gjumit (ne dhomen per qift e ka nje banjo te vecante brenda)
-korridori-
-banjo
-tarasa
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »