SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJE BANES ME QERA NE DRAGODAN MBI PANDORA TAWER
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3222
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banes me qera ne Dragodan ne rrugen e pare mbi Pandora Tawer ne katin e 3 dhe eshte ndertim i Ri dhe eshte e mobiluar me te gjitha mobiljet te kualitetit larte, banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites,
- kuzhinen me trapizari,
- 2 dhoma te gjumit me kauqa dabell (braqeni),
- banjon, dhe
- 3 terasa ku cdo dhom e ka terasen e vet.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »