SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dyqan prej 40m2 ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '14
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
32226
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dyqani gjendet ne rrugen UCK, nr 125 afer Postes te Qafa, dyqani ka siperfaqe 40 m2, eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e aktiviteteve biznesore si dhe ka qasje dhe balline ne rrugen kryesore, vend per parkim, sigurim te objektit, gjitheashtu eshte dhe i rregulluar brenda.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Prishtinë
044799739
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »