SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT per QIFTE ose 1 person
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
3223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen te shkolla Pavaresia, banesa eshte hyrje e vecante e shtepise, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

-sallonin
-kuzhinen
-dhomen e gjumit
-banjo
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »