SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET ose LESHOHET me QERA BANESA ne ULPIANA te MOSARTI
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen lagjen Ulpiana, perballe lokalit Arabeska. Banesa eshte e kompletuar, gjindet ne katin e 4 dhe ka kete renditje:

-Kuzhina me trapezari dhe nje divan (mund te shfrytezohet edhe per ndeje)
-dhoma e gjumit (por qe mund te perdoret edhe per dhome dite)
-banjo
-terasa

Banesa eshte ndertim i vjeter dhe pronari i saj eshte shqiptar.

Banesa eshte luksoze dhe e mobiluar ne teresi. Gjithashtu sic shihet edhe ne foto ne njeren dhome gjindet televizori i madh flat, i tipit samsung

Banesa komplet me mobile shitet 60000 mije euro.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »