SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA te QAFA mbrapa BIBLOTEKES Hevzi Sylejmani
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ndertim i Ri, eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje:
- dhomen e dites me kuzhine e me dalje ne ballkan,
- 3 dhoma te gjumit,
- terasen, dhe
- baallkani.
Banesa ka te mobiluar dhomen e dites, dhe nje nga dhomat e gjumit, kurse sa u perket 2 dhomav tjera te gjumit mund te mobilohen si pas deshires se qiramarresit, e po ashtut edhe ne dhom te dites vendoset edhe TV i holle Led me rastin e vendosjes se qiramarresit ne banes.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »