SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
32268
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha (afer Shkolles ILIRIA).
Kati i Pare
65m2
Dhome Gjumi
Dhome Pritje
Kuzhina
Banjo dhe Tarasa

gjithashtu eshte e Mobiluar.


Kontaktoni : 37744409557
Informata rreth publikuesit
Fation
044409557
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »