SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA 105 m2 NE LAGJEN E SPITALIT- TE PRINCESHA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen 105 m2 e cila gjindet ne lagjen e Spitalit, me konktrtisht tek ndertesa e Princeshes. banesa eshte ndertim i Ri, gjindet ne katin e III dhe ka kete renditje:
-Sallonin (te madh)
-Kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-Banjon
-Tualetin
-Tarasen (ballkanin)
Banesa eshte e mobiluar dhe ka vend per parking te vetures.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »