SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE me QIRA ne ULPIANE- te TREGU
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne lagjen Ulpiana, prane tregut te gjelber. Banesa gjindet ne katin e III, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-salloni
-kuzhina (e vecante)
-trapezaria (e vecante)
-2 dhoma gjumi
-dy banjo (njera vetem tualet)
-3 tarasa

Hyrja e baneses eshte me kartele dhe shkallet jane shume te mirembajtura.

Banesa nuk leshohet per studenta/e.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »