SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KAT SHTEPIE ME QIRA NE DRAGODAN- TE AMBASADA TURKE
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap em qira katin e III te shtepise, e cila gjindet te ambasada Turke. Kati i shtepise eshte i mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-Sallonin
-Kuzhinen
-2 dhoma gjumi
-Banjon
-Tarasen
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »