SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES 2 BANESA ne VETERNIK ne Objektin PLANTINUM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
3230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banes 2 ne Veternik afer Restaurantit "Ariu" ne katin e 3 banesa eshte ndertim i Firemes PLATINUM, banesat jan njera me pamje nga lindja kurse tjetra me pamje nga perendimi, banesa ka gjelbrim shume te bukur dhe siperfaqe te madhe per rreth nderteses dhe do te ket edhe pishina mbrenda zones se gjelbert, dhe kane kete renditje siq shifen edhe ne skic:
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »