SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE SLLOVENIA E SPORTIT, ngat ALBI Marketit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira te Sllovenia Sporti, perballe Albi Marketit, ne katin e pare. Banesa ka sistem alarmi dhe dere te blinduar. Banesa eshte e mobiluar ne teresi me mobilje extra dhe ka kete renditje:

-dy dhoma gjumi
-nje dhome dite
-kuzhinen e vecante
-dy banjo
-terasen

banesa gjindet ne katin e pare.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »