SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
62m-net Shitet apo nderrohet me banese ma te madhe - banesat e bardha
Çmimi fillestar :
€57,000.00
Ju kurseni :
€2,000.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€55,000.00 Çmimi rritet në €57,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
32310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne lagjen bregu i diellit II (banesat e bardha) ndertim i vjeter 62m (neto) kati i 4:
1x dhome dite
1x dhome gjumi
1x kuzhine
1x banjo
1x shpajc
1x ballkon

Banesa eshte e siguruar me kamera (parkingu i veshtruar), ka hyrje me interfon, ka rezervar uji, flete poseduese etj.

Per nderrim kerkoj banese me te madhe preferoj ndertim te vjeter dhe po te njejten lagje, mirepo edhe tjerat jane te konsiderueshme.

Banesa eshte e renovuar.

Çmimi i negociushëm.

viber +37744185655
Informata rreth publikuesit
M
Prishtinë
044185655
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »