SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA ne ULPIAN te BANESAT e ish OFICEREVE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne lagjen Ulpiana, prapa AAK-se, me konkretisht nje bllok perfundi banesave te ish-oficereve. Banesa gjindet ne katin e IV, eshte e renovuar ne teresi dhe e kompletuar teresisht. Banesa ka kete renditje:

-sallonin
-kuzhinen (te veçante)
-dhomen e gjumit
-banjon
-tarasen

Banesa nuk leshohet per studenta/e
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »