SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ ME QIRA KAT SHTEPIE - sistem banesor - ne ULPIANE
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
3233
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira katin e dyte te shtepise, e cila gjindet prapa BenAfit ne Ulpiane. Shtepia eshte sistem banesor, dhe kati eshte i mobiluar ne teresi. Kati ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-trapezarine
-2 dhoma gjumi
-dy banjo (njera tualet)
-2 tarasa
-nje dhomez per hekurosje te teshave
-nje dhome e vecante per tharjen e teshave
-parkingun brenda oborrit te shtepise
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »