SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet nje kat shtepie me qera ne lagjen Arberia, Prishtine
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon
ID e produktit :
32334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet nje kat shtepie me qera ne lagjen Arberia (ne afersi te Restaurant Pinokio-s) me siperfaqe te pergjithshme 155 m2. Kati perbehet nga 1 dhome e madhe e dites (55 m2), 3 dhoma gjumi, nje kuzhine, nje korridor, nje banjo dhe nje shpajz.

Shtepia/kati eshte teresisht i mobiluar dhe eshte i pajisur me kamera sigurie. Dhoma e dites dhe ballkoni kane nje pamje te mrekullueshme te qytetit.

Bashke me katin e shtepise, leshohet me qera edhe garazha per dy vetura qe eshte e perfshire ne cmimin e qerase.
Informata rreth publikuesit
Majlinda
Prishtinë
044300516
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »