SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
32335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet ne afer Komunës së Prishtinës dhe Gjykatës së qarkut, lokali ka 30 metra katrore dhe eshte i volitshëm per zyre dhe bizinset tjera
Informata rreth publikuesit
Blodin
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »