SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
32339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me 4 Ari oborr.

Shtepi dy kate me mbi 200m2 te banuara.

Kati i pare posedon: sallon se bashku me kuzhine, nje depo dhe nje tualet.

Kati i dyte poseodn : tri dhoma gjumi nje banjo dhe dy terasa.

Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka te kualitetit te larte, dyert prej druri dhe dritare te plastikes dhe alumin.

Shtepia posedon infrastrukture te plote, furnizimi i ujit vetem me ujesjelles ,nxemje qendrore me radiator – me rryme, dokumentacion te rregullt.

Shtepia gjendet ne lagjen “Dheu i Bardhe” , 20m mbi rrugen qarkore .

Çmimi i shtepise eshte i diskutueshem.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »