SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira 74 m2
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
32351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira prej 74 m2 e cila gjendet ne katin e 4 ne lagjen "4 Llullat". Banesa eshte e mobiluar dhe ka sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy banjo. Qiraja mujore eshte 300 EURO plus shpenzimet tjera (rryme, uje, berllog etj.). Cmimi eshte fiks i panegociushem dhe jepet per kohe te gjate.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
049154140
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »