SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qera objekti afarist te Spitali
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
1250 m²
ID e produktit :
32382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qera objekti afarist i cili gjendet afer spitalit regjional ne Peje. Objekti ka 3 kate afarizem
Bodrumi ka 350 m2
Kati pare ka 450 m2
Kati dyte ka 450 m2 dhe ipen me nje qmim te volitshem.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Peje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »