SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 350m2 në lagjen Togbashqe
Çmimi :
€195,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:17
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
32385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia trekatëshe 350m2, në 5ari truall, në Togbashqe. Shtëpia është e pa përfunduar dhe ka të instaluar ujin dhe rrymën, gjindet mbrapa Eulexit dhe ka pozitë të mirë për jetesë, ambient i qetë dhe ajër të pastër me pamje shumë të bukur të qytetit. Shtëpia ka këtë renditje hapësirash:
Kati i parë:
- salloni i madh me kuzhinë e trapezari,shpajzi,banjo,koridor,ballkon
Kati i dytë:
- sallon me kuzhinë e trapezari, 1 dhomë gjumi,banjo,koridor,ballkon
Kati i tretë:
- 4 dhoma të fjetjes,banjo,koridor,ballkon
Qmimi është 195.000 euro, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »