SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2+1
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '14
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
ID e produktit :
32393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten apatamente ne Durres, ne nje zone qe ofron komoditet dhe nje pamje nga deti. Apartamentet ndodhen ne nje objekt luksoz 27 katesh, ne nje zone elitare te qytetit te Durresit, zone e cila shkrin ne menyre perfekte pamjen eksluzive te detit, qendren e qytetit, qetesine, pozicionimin, komoditetin, luksin.
Nje zgjidhje ideale si per ata qe duan te banojne ne nje standart te larte ashtu dhe per ata qe duan te kene nje shtepi pushimi eksluzive larg rremujes se zonave te popullara te plazhit tradicional por prane plazheve me te qeta dhe te vecanta si ai i Currilave, Kallmit, etj.
I pozicionuar perballe shetitores kryesore te Durresit,me nje orientim Jug /Jug -Perendim, ju nuk duhet te nxirrni makinen per te shijuar nje darke apo kafe ne restorantet shume te mira qe ndodhen vetem pak metra larg, ne buze te detit.
Cilesia e punimeve eshte ajo cfare kompleton kete kompleks ku asgje nuk eshte anashkaluar por i eshte kushtuar vemendje e vecante cdo detaji duke filluar qe nga fasada dhe deri tek parketi ne cdo dhome.
Ofrojme opsione zgjedhje per lartesine e katit dhe per siperfaqjen e apartamentit.
Objekti ofron: Parkim nenetokesor/fasade termike ne te gjithe ndertesen/4 apartamente ne kat/2 ashensore per shkalle /ashensore shume te shpejte/parket ne te gjithe dhomat/ngrohje-ftohje me fancoil /etj.
Cmimi 1000 euro/m2 i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
hymeri
Prishtinë
0694089373
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »