SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES me QERA ne DRAGODAN te VIP-TREGTIA te KOMUNA e Re
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Dragodan te komuna e Re, banesa eshte ndertim i Ri eshte objekti i VIP-Tregtia, eshte ne katin e 4 dhe e pa banuar me pare, uje dhe rryme ka 24 ore.
Banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites,
- kuzhinen,
- dhomen e gjumit, dhe
- terasen (ballkanin).
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »