SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE me QIRA ne DARDANI-PERBALLE ish-MAXI MARKETIT
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3242
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj em qira banesen, e cila gjindet ne lagjen Dardania- perballe ish-Maxi marketit. Banesa gjindet ne katin e III eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-sallonin (qe shfrytezohet edhe si dhome gjimi)
-kuzhinen (te vecante)
-korridorin
-banjon
-tarasen

Nese paguhet banesa per 1 vit pernjehere, atehere mund te kete lirim.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »