SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE DRAGODAN - PAS MINISTRISE SE SHENDETESISE*
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Arberia- ish Dragodan. Banesa gjindet prapa Ministrise se |Shendetesise ne katin e pare dhe ka kete renditje:

-sallonin
-kuzhinen
-dhomen e gjumit
-banjon
-korridorin
-terasen e madhe me pamje nga qyteti

Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka nxemje qendrore vetanake.
Qiramarresi paguan vetem shpenzimet e rrymes elektrike.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »