SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE ME QIRA NE ULPIANE- e PERSHTATSHME per ZYRE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
ID e produktit :
3245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet ne lagjen Ulpiana, ne katin e III. Banesa eshte e mobiluar, por eshte shume e pershtatshme per zyre, ngase ka pamje nga rruga kryesore dhe nga rruga tejter kah Gjykata per Kundervajtje.
Banesa ka kete renditje:

-sallonin me trapizeri (qe mund te shfrytezohet edhe si sallon)
-2 dhoma gjumi
-banjon
-2 tarasa

Nese banesa leshohet per familjare atehere do te sjellet edhe nje tv.

Banesa nuk leshohet per studenta/e.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »