SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes shtepine me truall
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2008
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
32451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VEND I VOLITSHEM PER AMBASADA
3km larg prishtines perballe lagjes 038.
shiten 61 ari= 6100m2 ne veternik_prishtine. 43m dalje ne rrugen pr-ajvali.
shtepi 450m2, infrastrukture, 370 pisha, 270 trupa peme dhe plan urbanistik P+5. (14.000 m2)
ndertim i larte. cmimi nuk jepet permes telefonit 044/049/171789
Informata rreth publikuesit
albert
Prishtinë
049/044 171789
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »