SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne lagje te spitalit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Mars '14
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
32452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesën me qera ka këtë rënditje
Sallon me kuzhinë te montuar
Dhoma e fjetjes
Banjo
Teras
Koridor
Banesat e Royal obiekti 3 hyrja 2 nr 17
Ujë 24 orë
Lifti funksionon
Parking te mjaftuar
Shum e pershtatshe per banim
Dhe leshoj vetem per familjar ose qifte .
Banesa pa mobile 200€ ndërsa me mobilje 250€
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »