SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA NE B.DJELLI te Furra e QERIMIT 2
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Breg te Djellit afer furres se qerimit 2 te banesat e hinta, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kushte shum te mira banimi per Familjar, banesa ka kete renditje:
- dhomen e dites,
- dhomen e gjumit me kauq dabell per qifte,
- nje dhom te veqant e ka kuzhinen e cila mund te shfrytzohet edhe per fjetje sepse ka kauq 2 ne te,
- banjon dhe
- 2 terasa njera nga lindja e tjetra nga perendimi.
Banesa ka shum gjejbrim perpar dhe vend te mjaftushem per parking te vetures.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »