SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia ne Shitje
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:24
Mobilimi :
Pamobiluar
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
32466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtepia me mbi 5 Ari .

Shtepia tri kate me 450m2 te banuara.

Kati i pare eshte hapsire e ndare ne tri pjese e cila mund te shfrytezohet dhe per lokale ,dhe ka dy hyrje te ndryshme nga mbrapa objektit, dhe nje hapseire e cila munde te shfrytezohet per tualete.

Dyshemeja e tera cyment,dyer dhe dritare te plastikes .

Kati i dyte posedon shtate dhoma gjumi (te planifikuara secila me banjo).

Kati I trete –nenkulem gjithashtu posedon shtat dhoma te cilat mund te shfrytezohen per banim.

Dyshemeja cymet (pa dyer dhe dritare).

Shtepia eshte e ndertuar para dy viteve dhe gjendet ne lagjen “Kodra e Deshmorve” ku afer ka rrugen qarkore, shkollen fillore, ambulanten etj.

Çmimi i shtepis eshte 135.000 euro i diskutueshem.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »