SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJE 2 BANESA ME QERA TE HOTEL AFA TE MUHAGJERT
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3248
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje me qera 2 banesa afer Hotel AFA-es te gjambazet, jo lerg nga Ministrija e arsmit dhe fk. Juridik, banesat kane kete renditje:
- Dhomen e dites
- Kuzhinen
- Dhomen e gjumit
- Banjon dhe
- Terasen.
Banesa eshte e mobilume ne tersi dhe ka kushte shum te mira banimi.
Banesa nuk leshohet per studenta/e.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »