SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA te QENDRA.TREG. B.DIELLIT-ben edhe per ZYRE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet afer Qendres Tregtare ne Breg te diellit. Banesa gjindet ne katin e dyte eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2 dhoma te gjumit
-banjon
-shpajzin
-tarasen
Banesa nuk leshohet per studenta/e
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »