SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 BANESA ME QIRA NE QENDER-TE SHKOLLA ELENA GJIKA
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
3254
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira dy banesa te cilat gjindetn ne qender te qytetit, prane Gjykates Komunale. Banesat gjinden ne katin e 2 dhe 3. banesat jane te pa mobiluara dhe kane kete renditje:
-sallonin
-kuzhinen
-2dhoma gjumi
-banjon
-terasen
Banesat te pa mobiluara jane 270 euro, ndersa te mobiluara shkojne deri ne 350 euro.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »