SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJE BANES ME QIRA ne DARDANI te SANTEA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
3256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen e cila gjindet tek santea. Banesa gjindet ne katin e 10, ka lift 24 ore. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:
-sallonin (qe shfrytezohet edhe si dhome gjumi)]
-nje dhome e vogel e ndare me perde ne sallon
-kuzhina e vecante (ne kuzhine eshte i vendosur edhe nje kauq)
-banjo
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »