SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA ne ULPIAN ne RRUGEN KRYSORE KATI I 3
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
3258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Ulpian perball Albi Marketit me pamje nga rruga krysore e cila eshte e pershtatshme edhe per Zyre, kati i 3 dhe ka kete renditje:
- dhomen e dites me kuzhine,
- 3 dhoma te gjumit,
- parabanjo dhe banjo,
- terasa (ballkani) dhe
- shpajezi.
Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe deren e hyrjes e ka te blinduar.

Banesa nuk leshohet per studenta/e.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »