SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA NE ULPIANE per FAMILJARE dhe QIFTE
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
3260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira e cila gjindet ne lagjen Ulpiana tek ALBI Market prane ordinances Kestrina. Banesa gjindet ne katin e 7 lifti punon dhe ka 40 metra katrore.

Banesa ka kete renditje:

-Sallonin me kuzhine
-Dhomen e gjumit
-Banjon
-Korridorin
-Shpajzin
-Sheferajin (nje lloj shpajzi ne korridor te nderteses per te lene halete te ndryshme apo bicikleten)

Terasen e ka te perbashket me banesat tjera mbi ndertese.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »