SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSONJERE ME QIRA- TE FURRA QERIMI2 - B. DIELLIT
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
3261
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira garsonjeren ne Breg te Diellit, perfundi furres Qerimi2. Garsonjera eshte 40 metra katrore, eshte e re dhe gjindet ne perdhese. Garsonjera ka hapesire dhe ndriqim te mjaftueshem.

Garsonjera leshohet per cifte (nese e merr ndonje qift, pronari e sjell nje kauq dabell) ose 2 persona.
Gjithashtu ne te montohet edhe kuzhina. Banjo eshte e rregulluar komplet.

Paisjet muzikor qe shihen ne foto do te largohen prej aty.

Garsonjera nuk leshohet per studeta/e.
Informata rreth publikuesit
Access
Prishtinë
049 622 330
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »